דיקור סיני

האם דיקור סיני באמת עובד?

אכן כן! ב-4000 השנים האחרונות, יותר אנשים טופלו בהצלחה באמצעות דיקור סיני מאשר באמצעות כל מגוון שיטות הטיפול המשולבות יחד. כיום הדיקור הסיני אומץ על ידי מערכות הבריאות בכל רחבי העולם ומאות מחקרים הוכיחו את יעילותו.

המחקר הגדול ביותר בהיקפו נערך בגרמניה וכלל כ-40 אלף מטופלים, כולם סבלו מכאבים מסוגים שונים. הנבדקים עברו סדרת טיפולי דיקור בעשרות מרכזים בגרמניה והדיווחים בתום הטיפול הצביעו על הטבה בכאב אצל 89.2% מהמטופלים. רוב המחקרים המתפרסמים בתחום מחזקים את התמיכה ביעילותו של הדיקור הסיני.

ניתן לשלב טיפול בדיקור סיני עם טכניקות טיפול נוספות, כגון רפואה מערבית, פיזיותרפיה, אוסטיאופתיה, כירופרקטיקה, הומיאופתיה או נטורופתיה.

חשוב מאוד ליידע את כל הגורמים המטפלים על כל סוגי הטיפולים והתרופות שהינך נוטל/ת, על מנת לאפשר לך להפיק את המירב מהטיפולים שהינך מקבל/ת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Because the meridians influence every cell in the body and pass through every organ and organ system, Acupuncture provides health practitioners with an accurate and noninvasive means of determining health deficiences, as well as a method of re-establishing balance."

William Michael Cargile, B.S., D.C., F.I.A.C.A., Chairman of Research for the American Association of Acupuncture and Oriental Medicine