צמחי מרפא סיניים

האם צמחי המרפא בטוחים לשימוש?

תורת צמחי המרפא הינה תורה מורכבת הדורשת ידע מקצועי רב, לא פחות מתורת הרוקחות הקונבנציונלית. צמחי המרפא הינם, כמובן, טבעיים, אך יש לזכור שלא תמיד מה שהוא "מאה אחוז טבעי" הוא גם "מאה אחוז בטוח". כאן המקום להסב את תשומת לב המשתמשים והנוטלים צמחי מרפא, כי אין להקל ראש ואין ליטול תרופות צמחים מבלי להיוועץ ברופא או מומחה בתחום צמחי המרפא. צמחי המרפא מכילים חומר פעיל מרוכז, שיש לדעת את תכונותיו. ללא אבחנה מקצועית – צריכה של פורמולה לא מתאימה עלולה אף להחמיר את הבעיה ממנה המטופל סובל. 

יחד עם זאת, ארגון הבריאות העולמי ממליץ מאד על שימוש בצמחי מרפא סיניים, כאשר הם נרשמים על יד מומחה בתחום, בעיקר בזכות מיעוט תופעות הלוואי שלהם, שכמעט ואינן קיימות. כל צמחי המרפא הסיניים שמיובאים על ידי היבואנים הגדולים בישראל, עוברים דרך ארה"ב לפני שהם מגיעים לישראל, שם הם עוברים בדיקה קפדנית ביותר של ה-FDA, מינהל התרופות האמריקאי, שבודק את איכותם והרכבם. רק לאחר מכן, אותם צמחי מרפא מקבלים אישור יבוא ארצה על ידי משרד הבריאות בישראל.

בכל מקרה, אם בעקבות שימוש בצמחי מרפא התחלתם להרגיש תופעות לוואי כלשהן, הפסיקו את נטילת התרופה ופנו לרופאה בהקדם על מנת שתוכל להנחות אתכם לגבי המשך הטיפול.

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"A wise man ought to realize that health is his most valuable possession."

Hippocrates